Σας ενημερώνουμε ότι από το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Πρέβεζας καλούνται οι εκπαιδευτικοί (ΔΑΣΚΑΛΟΙ και ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ), που ήρθαν με απόσπαση από άλλα ΠΥΣΠΕ, να υποβάλουν έως τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 3:00μ.μ. δήλωση προτίμησης, στην οποία να αναγράφουν μέχρι και είκοσι (20) σχολικές μονάδες που επιθυμούν να τοποθετηθούν.
Επίσης, αν επιθυμούν, εκτός από τα λειτουργικά κενά που έχουν ανακοινωθεί, μπορούν να συμπλη¬ρώσουν και σχολικές μονάδες, στις οποίες εκτιμούν ότι θα προκύψουν λειτουργικά κενά κατά τη διαδικασία των αποσπάσεων.
Σε περίπτωση που για το ΠΥΣΠΕ Πρέβεζας δηλώσουν εντοπιότητα, εργασία συζύγου, εντοπιότητα γονέων με προβλήματα υγείας και περιγραφή ειδικής κατηγορίας, όπως αυτά διευκρινίζονται στην αριθμ. 102024/Ε2/26-06-2015 (ΑΔΑ: 7Υ56465ΦΘ3-Ν95) εγκύκλιο του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ., να υποβάλουν και τα σχετικά δικαιολογητικά.
Τα ανωτέρω μπορούν να δοθούν στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ ή να σταλούν με FAX στο 2682362151 και 2682362152 (παρακαλούμε να υπάρχει και τηλεφωνική επιβεβαίωση) ή με το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) μέχρι και τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου και ώρα 15:00.

Έντυπο δήλωσης τοποθέτησης αποσπασμένων