posterΗ Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας με τον Υπεύθυνο Σχολικών Δραστηριοτήτων και σε συνεργασία με τους Σχολικούς Συμβούλους Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Πρέβεζας, στα πλαίσια της παρουσίασης προγραμμάτων Αγωγής Υγείας, Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης και Πολιτιστικών Θεμάτων που υλοποιούνται στα σχολεία μας κατά το τρέχον σχολικό έτος, οργανώνει στις 5 και 6 Ιούνίου 2014 στη «Θεοφάνειο Αίθουσα Τέχνης», τις ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ, με στόχο την προβολή των προγραμμάτων σε τοπικό επίπεδο, τη χαρά των συμμετεχόντων, την πολλαπλασιαστική ισχύ των αποτελεσμάτων και την ευαισθητοποίηση και άλλων μαθητών / εκπαιδευτικών αλλά και της τοπικής κοινωνίας.
Τις εκδηλώσεις μπορούν να παρακολουθήσουν ελεύθερα μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικοί και κοινό.

Δείτε τη σχετική αφίσα εδώ

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πρέβεζας με τον Υπεύθυνο Σχολικών Δραστηριοτήτων και σε συνεργασία με τους Σχολικούς Συμβούλους Πρωτοβάθμιας Εκπ/σης Πρέβεζας, στα πλαίσια της παρουσίασης προγραμμάτων Αγωγής Υγείας, Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης και Πολιτιστικών Θεμάτων που υλοποιούνται στα σχολεία μας κατά το τρέχον σχολικό έτος, οργανώνει στις 5 και 6 Ιούνίου 2014 στη «Θεοφάνειο  Αίθουσα Τέχνης», τις ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΘΗΤΙΚΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ, με στόχο την προβολή των προγραμμάτων σε τοπικό επίπεδο, τη χαρά των συμμετεχόντων, την πολλαπλασιαστική ισχύ των αποτελεσμάτων και την ευαισθητοποίηση και άλλων μαθητών / εκπαιδευτικών αλλά και της τοπικής κοινωνίας.

Τις εκδηλώσεις μπορούν να παρακολουθήσουν ελεύθερα μαθητές, γονείς,  εκπαιδευτικοί και κοινό.

Δείτε τη σχετική αφίσα εδώ